Prodej a servis

Prodej HW a SW

Vývoj hardware a software je v dnešní době velmi rychlý, a proto přizpůsobit se tempu výrobců není vůbec jednoduchá záležitost. Snažíme se vyjít klientům maximálně vstříc a co nejpřesněji poradit s výběrem. Komunikujeme s Vámi osobně, po telefonu nebo e-mailem na základě domluvy.

Pomůžeme Vám se orientovat v obrovském množství nabídek výpočetní techniky, dle Vašich individuálních požadavků Vám doporučíme nejvhodnější zboží. Naší prioritou je zajištění co nejkratších dodacích lhůt, a díky dobrým zkušenostem s našimi renomovanými dodavateli, se nám úspěšně daří dodat zákazníkovi objednané zboží do druhého dne ode dne doručení jeho objednávky. V případě jakkýkoliv změn Vás neprodleně kontaktujeme, abychom zkonzultovali možné varianty řešení. Samozřejmostí je i poskytnutí servisu a záručních oprav všech značek dostupných na našem trhu, které u nás provádějí servisní technici. Značkové zboží dáváme opravovat autorizovaným servisním partnerům. V případě vad na námi dodaném zboží může zákazník hlásit a zboží reklamovat v sídle naší firmy. Pokud nemůžete dopravit zařízení na naši firmu, zajistíme dopravu, nebo zboží opravíme na místě.

Co u nás můžete koupit?

 

  • PC komponenty - hard disky, základní desky, procesory, operační paměti, zdroje, grafické karty, TV a video karty, klávesnice, myši...
  • PC sestavy, notebooky vybrané přesně dle Vašich požadavků a představ
  • Periferie - monitory, tiskárny, multifunkce, reproduktory, webkamery...
  • Software - Windows, Office, Office365, ESET NOD32...
  • Spotřební materál - média, tonery, papíry...
  • a další